Ara

APLUS SOSYAL SORUMLULUK


Kurumların toplumsal vefa düşüncesini ilke edinen APlus, sosyal sorumluluk projelerini temel eğitim ve sağlık alanlarında odaklamıştır. Halkın sağlık ve eğitimine katkıda bulunmak ideali, toplumda yardımlaşma duygularının geliştirilmesi amaçlarıyla hazırlanan projelerle ilerlemektedir.


Bir arada olmak ve beraber olmak ilkelerini benimseyen APlus, bu doğrultuda gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ve özel etkinliklerle topluma destek olmayı hedeflemektedir.


Pembe Menü

Pembe İzler Derneği

Sizde Hayata Pembe Bir İz Bırakın…

Bir arada olmak ve beraber olmak ilkelerinin toplumsal pek çok sorunun çözülmesinde temel fikirler olduğuna inanan APlus çözümün bir parçası olmak için çalışmaktadır.


Bu amaçla 2016 yılında kanser hastası kadınların tedavi sürecine destek olmak üzere Pembe İzler Derneği ile ortak bir proje geliştirerek, derneğe maddi destek sağlamayı hedeflemiştir.


Geliri Pembe İzler Derneği’ne bağışlanmak üzere oluşturulan “Pembe Menü” projesi tüm CafeAPlus’larda uygulanmaya başlanmıştır.


Kanser hastalarının beslenme piramidi baz alınarak hazırlanan Pembe Menü tüm CafeAPlus’larda uygulanmaktadır. Bu menüden verilen tüm siparişlerin geliri düzenli olarak derneğe aktarılmaktadır.


Kerem Aydınlar Vakfı

APlus Sosyal Sorumluluk

Vakfın amacı ülkemizin sosyal, ekonomik, kültürel, teknolojik yönden gelişmesine katkılar sağlayacak girişim ve faaliyetlerde bulunmak, sanat ve spor dallarının gelişmesine yönelik çalışmalara destek olmak, çağdaş bilim anlayışına ve milli değerlere sahip, fikren, bedenen ve kültürel yönden sağlıklı, çağımızın gerektirdiklerine uygun seviyede eğitim almış nesillerin yetişmesine yardımcı olmak doğrultusunda her türlü faaliyetlerde bulunmaktır.


APlus, Kerem Aydınlar Vakfı çatış altında bulunan öğrencilere cafe ve yemekhanelerinde geçerli olan yemek bursu ile destek olmaktadır.


Etkinlikleri görmek için tıklayınız.