Ara

CAFEAPLUS KAFETERYA HİZMETLERİ

CafeAplus Kafeterya Hizmetleri

APlus’ın cafe hizmeti veren markası olan CafeAPlus, 2006 yılında kurulmuştur. CafeAPlus hizmet verdiği müşterileri için kurumsal cafeler oluşturur. Hastaneler, plazalar, ajanslar, eğitim kurumları gibi işletmelerde kurumun ihtiyaçları doğrultusunda planlanan coffee corner, bistro ve restoran cafelerle çözüm ortaklıkları sunar.


Çalıştığı kurumlardan ve dünyadan ilham alan CafeAPlus; özgün hizmet anlayışı, yarattığı seçkin tatları, hizmet verdiği kurumların ihtiyaçlarına göre düşünülmüş konseptleriyle pazarın gerekliliği olan yüksek kaliteyi harmanlar. Yaratıcı fikirlerle damak tadına katkıda bulunurken, özgün dekorasyonu ve atmosferi ile misafirlerine yeni bir cafe deneyimi yaşatır.


Modern gastronominin, geleneksel beceri ile harmanlandığı menüler, Türkiye’nin ve dünyanın en iyi kahve markalarıyla yapılan işbirliklerinden doğan kahve çeşitleri, APlus pastanelerinden günlük olarak getirilen tatlılar ve daha pek çok eşsiz lezzet, CafeAPlus’larda bir araya gelir.


Keyifli Molaların Seçkin Adresi…

CafeAPlus, seçkin konseptiyle kurumlar ve çalışanları için yaşam kalitesini arttıracak bir hizmet sunar. Rahatlatıcı atmosferi ve sade dekorasyonu, gün içinde hem çalışmak hem de küçük molalar vermek isteyenler için özel olarak hazırlanmıştır.


Minimal tasarımlar konforu vurgularken, dekorasyonda kullanılan detaylar CafeAPlus’lara canlı ve enerjik bir hava verir.


Modern Gastronomi Geleneksel Lezzetler…

Cafe ve restoran mutfaklarında deneyimli, lezzette uzman şefler CafeAPlus’larda geleneksel lezzetleri modern gastronomi ile harmanlar. Anadolu’nun alışılagelmiş lezzetleri bu günün sınırları aşan tarzıyla CafeAPlus menülerinde buluşur.


Her damak zevkine hitap eden ancak özgünlüğünden ödün vermeyen cafe ürünleri, CafeAPlus misafirlerine yeni bir tadım deneyimi yaşatır. Düzenli olarak yapılan AR-Ge çalışmaları ile her yıl 100 yeni reçete ile menüler yenilenir. Kahvaltıdan öğle yemeğine, küçük molalardan akşam yemeğine kadar tüm yerel ve enternasyonel lezzetler CafeAPlus’da bir araya gelir.


CafeAPlus, misafirlerine farklı kahve çeşitleri sunmaktadır. Menüler, kaliteli kahve çekirdeklerinden üretilen espresso kahve çeşitlerinden dünyanın farklı bölgelerine ait kahvelere kadar kaliteli kahve isteyenler için geniş bir yelpazeyi içerir.


Lezzette Uzman Personel...

CafeAPlus şefleri kendi alanlarında uzman, cafe yemekleri konusunda ulusal ve uluslararası otel ve restoranlarda yıllarca görev yapmış personellerden seçilir. Gıda güvenliği ve kaliteden ödün vermeden; modern, lezzetli, özgün ve şık lezzetleri CafeAPlus misafirleri için hazırlarlar.


CafeAPlus şefleri, ulusal ve uluslararası eğitimlerle yeteneklerini geliştirmenin yanı sıra, AR-GE çalışmaları ile de sürekli yeniliklerini sürdürürler.


Tadı Boyunu Aşan Lezzetler

APlus, CafeAPlus çatısı altında verdiği banket hizmetleriyle de kurumlara etkinlik ve organizasyonları için çözüm ortaklığı sunar. CafeAPlus, tüm banket organizasyonlarında birbirinden seçkin ve farklı ürünlerle etkinliğin detaylarını vurgularken, misafirlerinize de iddialı bir lezzet şöleni yaratır.


Kurumlara ve etkinliklere özel olarak hazırlanan menüleri ve özgün hizmet anlayışı ile APlus banket, etkinlikleri beş yıldızlı bir kaliteye ulaştırır.


APlus Kalite Prosedürleri ve Belgeleri için tıklayınız.


Online kataloğumuzu indirmek için tıklayınız.


Fotoğraflarımızı görmek için tıklayınız.