Ara

APLUS DİYET MUTFAK

APlus Diyet Mutfak

Hastanelere Özel, APlus Diyet Mutfak…

APlus Diyet Mutfak, APlus’ın hastanelere ve sağlık kurumlarına özel olarak veren bölümüdür. APlus Diyet Mutfak altında hasta yemeği, hastane personel yemeği ve hasta refakat yemeği hizmetleri verilmektedir.


Hastanelerde kurulan uydu mutfaklarda; sürekli eğitimlerle desteklenen, her birisi alanında deneyimli mutfak ve servis personelinin, diyetisyenlerin yönlendirmeleriyle hazırladıkları yemekler hasta ve refakatçilere Ala carte bir bakış açısıyla sunulmaktadır.


Hastanelere Özel Yemek Hizmeti

5 yıldızlı otel standartlarını hastane odalarına taşıyan APlus Diyet Mutfak, alışılagelmiş standart hastane yemeklerini tarihe karıştırıp, yepyeni bir hizmet deneyimi yaşatır.


Diyet mutfak menüleri her üç aylık dönemlerde ( yaz, sonbakar, kış, ilkbahar olmak üzere) , mevsimsellik ilkesi göz önüne alınarak, hastanelerin ve APlus diyetisyenlerinin bir araya geldiği bir toplantıyla belirlenir. Diyet hastaları, normal yemek alan hastalar ve refakatçiler için ayrı ayrı menüler planlanırken, doktorların hastalar için istediği özel yemeklerde APlus Diyet Mutfak tarafından özel olarak hazırlanır.


APlus Diyet Mutfak, tek tip yemek yerine seçmeli menüler oluşturur. Hasta ve hasta yakınları bu menülerden damak zevklerine uygun alternatifleri seçebilmektedir.


Ameliyata girecek ya da ameliyattan yeni çıkmış, yutma güçlüğü yaşayan hastalara hastalara özel sulu berrak diyet, yutma güçlüğü yaşayan hastalara özel diyetler, sindirim sistemi problemi yaşayan hastalara özel programlar gibi daha spesifik menülerimizde bulunuyor.


Menüler belirlendikten sonra ise ay içerisinde diyetisyenlerimiz, gıda teknikerlerimiz ve kalite yöneticilerimiz mutfaklarımızı denetleyerek, kusursuz işleyen bir sistem oluşturuyor.


Mutfakta İleri Teknoloji…

Seçmeli diyet menüler ve normal menüler ile kişiye özel servis anlayışını benimseyen APlus Diyet Mutfak, sadece yemekleri ile değil ısıtma ve soğutma işlemini aynı anda sağlayan servis araçları gibi son teknoloji ekipmanlarıyla da kusursuz bir hizmet sunar


Fark Yaratan Dokunuşlar…

APlus Diyet Mutfak, hastalar ve hasta yakınları için bir fark yaratmayı amaçlar.


Doğum hastaları için hazırlanan kutlama yemeği, loğusa şerbeti gibi geleneksel tatlarla misafirlerin karşılanması, oda ikram ve servisleri ile de özel anları daha da değerli kılar.


APlus Kalite Prosedürleri ve Belgeleri için tıklayınız.


Fotoğraflarımızı görmek için tıklayınız.