Aplus Master MenuŞefler Yarışıyor 2017 FİNAL Başlıyor!


APlus’ın bu yıl 2.sini düzenlediği  “APlus Şefler Yarışıyor “büyük finali ile 22 Nisan Cumartesi günü yapılıyor.  APlus şeflerinin kıyasıya yarıştığı yarı finalden başarıyla finale çıkan 10 şef, yemeklerini bu kez  Arda Türkmen’in başkanlığını yaptığı Eataly Cafeleri’nin Şefi Sayın Claudio Chinalli, Mövenpick Otellerinin Şefi Sayın Giovanni Terracciano, The Hause Cafe’lerin Şefi Sayın Hakan İnan veTürkiye Aşçılar Federasyonu Başkanı Sayın Yalçın Manav’ın yer aldığı büyük jüri için hazırlıyor!Bu yıl büyük finalin konuları ise Diyet Mutfak ve Cafe Yemekleri oldu.  45 dakikalık sürede Diyet mutfak için sağlıklı ve hasta refakat menüsü standartlarına uygun yemekler hazırlayacak olan şeflerden birinci gelen ismin reçetesi  APlus Diyet Mutfak menülerinde yer alacak. 


Cafe Kategorisinde ise şeflerin yine 45 dakikası olacak.  Çabuk tüketilebilen, sağlıklı ve besleyiciliği yüksek yemekler yapmak bu kategorinin kriterlerinin başında geliyor. Cafe Yemekleri kategorisinde birinci gelen yemek ise APlus’ın markalarından birisi olan kafeler zinciri CafeAPlus menüsünde yer alacak.Bu yıl ayrıca CafeAPlus’larda Pembe Menü ile yer alan Pembe İzler Derneği içinde bir birincilik ödülü verilecek.  Kazanan yemek Pembe Menü’ye eklenerek geliri kanser hastası kadınlara destek olmak üzere derneğe aktarılacak.


Sende Bu Heyecana Ortak Olmaya Hazır mısın?APlus şeflerini bekleyen bu büyük yarışı sakın kaçırma! 22 Nisan günü Acıbadem Üniversitesi Fuaye alanında düzenlenecek olan yarışmaya sende katıl, lokasyonunu ve şefini destekle!  Bu büyük heyecana sende katıl!
Finale Kalan Şefler


Finaldeki tek bayan şefimiz APlus Avcılar Mutfak Şefi Ebru Kaya


Samandıra Merkez Pastaneleri Şefi Cengiz Canpolat


Acıbadem Üniversitesi Mutfağının Şeflerinden  Necmettin Gürdağ


Ankara Mutfağımızın Şeflerinden Süleyman Köse


Bursa Mutfağımızın Şeflerinden Ufuk Gökbıdak


Fulya Mutfağımızın şeflerinden Kader Çengel


Bodrum Mutfak şeflerimizden Ekrem Kaymak


İki şefle finale katılan Atakent Mutfağımızdan Hamit Altınoğlu ve Sadık Soysal


SponsorlarSizi Dinliyoruz

Sayın ziyaretçimiz; Firmamızla ilgili sorularınızı ve önerilerinizi bildirebilirsiniz...

Bizi Takip Edin

İçerik Yönetimi ve Web Tasarım