• Lezzet bizim işimiz..
  • Alıştığınız tüm lezzetler..
  • Olağanüstü lezzetler..
  • Aplus damak tadınıza katkı sunar..

Sağlıkla Aplus

Yiyecek & İçecek Hizmetleri

2006 yılında toplu yemek üretimi konusunda ilklere imza atarak hizmet sektörüne giriş yaptık. Başarımızda her gün binlerce insanın yemek ihtiyacını karşılamanın sorumluluğu ve enerjisi, ileri teknoloji ve trendleri yakından takip edip uygulamamız önemli rol oynuyor.

Sektöründe en ciddi hizmet talebi alan, en önemlisi sağlık sektörünün lider kuruluşunu temsil eden firma olmamız da başarımızda büyük bir paya sahip.

APlus olarak kişilerin beslenme ihtiyacına göre özel menüler hazırlıyoruz. Hastane ve polikliniklerde farklı diyet programları uygulanan hastalar için özenle hazırlanan yemekler katlara servis ediliyor. Üretim tesisleri ve fabrikalarda, fiziksel efor gerektiren işlerde, çalışanlara yüksek besin değeri ihtiva eden menüler sunuluyor. Farklı profillerdeki kişilere özel çözümler üretmek de bizim işimiz. Ayrıca ‘sağlıklı yaşamı’, ‘sağlıklı beslenmeyi’ hedefleyen kitle için geliştirdiğimiz projeler üzerine çalışmaya devam ediyoruz.

Misafirlerimizin beğeni ve konforunu düşünerek hayata geçirdiğimiz Elegant CafeAPlus Restaurant ile gurme öğün ve seçeneklerini sunuyoruz. Özel günleriniz için seçkin şeflerimiz ve deneyimli personelimizle sizin için mükemmel banket / ziyafet organizasyonları hazırlıyoruz. Üretim tesislerimizin her zaman siz müşterilerimizin ziyaretine açık olması, tedarikçilerimizin markalarını hiçbir çekince duymadan paylaşmamız kalite ve titizlik konusunda kendimize duyduğumuz güvenin ifadesidir. Kalite anlayışımız gereği öncelikli hedefimiz, % 100 müşteri memnuniyetidir.

Size ve ekibinize özel çözümlerimiz için bir telefon kadar yakınız.

** Hizmetlerimize ait detaylar için aşağıdaki butonları tıklayınız..

Sizi Dinliyoruz

Sayın ziyaretçimiz; Firmamızla ilgili sorularınızı ve önerilerinizi bildirebilirsiniz...

Bizi Takip Edin

İçerik Yönetimi ve Web Tasarım