• Yaşam kalitenizi yükseltmek için fark yaratan hizmetler sunuyoruz.
  • Aplus çözümleri firmanıza zaman, para ve kabiliyet kazandırır.
  • Yaratıcı fikirlerle damak tadınıza katkıda buluyoruz.
  • Hijyen ve kalite Aplus'ın uzmanlık alanlarından biridir.

Sağlıkla Aplus

Hakkımızda

APLUS Hastane Otelcilik Hizmetleri A.Ş., Türkiye’de sektörün en dinamik ve en çağdaş kurumsal şirketi olan Acıbadem Sağlık Grubu’nun yapı taşlarından biri olarak 2006 yılında hayat bulmuştur.

Detaycı, gelişime açık, sektörel yenilikleri yakından takip eden, sürekli kendisini yenileyen, büyüme odaklı bir yapıya sahiptir.

APlus standartları, sürekli eğitim ve denetim süreçlerinin yanı sıra;

* Üretim ve işletim süreçlerimizdeki standardizasyonun sürekliliğinin sağlanması için ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

* Çalışma ortamı güvenliğinin sağlanması ve işin niteliğinin de çalışana getirdiği zorlukların en aza indirilmesi için İşçi Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

* Tekstil hijyeninin sağlanması ve olası risklerin kontrol altına alınması için RAL – GZ 992 Profesyonel Kumaş Bakımı Kalite ve Test Spesifikasyonları ile uygulanmakta olup, uluslararası kurumlarca belgelendirilmiştir.


VİZYON’ umuz;

Yaşam kalitesini yükseltmek için fark yaratan hizmetler sunmak.

MİSYON’ umuz;

“ Sağlıklı ve güvenilir hizmet sunarak dünyaya açılmak, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini önemseyerek hizmet kalitesinde örnek olmak, her türlü kaynağı etkili ve verimli kullanarak, sürekli gelişerek, yiyecek-içecek, kat hizmetleri / temizlik, endüstriyel çamaşırhane, hastane otelcilik ve tesis yönetimi hizmeti vermek. ”


DEĞERLER' imiz;

Biz; Güçlü iletişim kuran, Güvenilir, İnançlı, Kaliteli, Güler yüzlü, Samimi, Dürüst, Sevgi ve Saygılı, İyi niyetli, İstikrarlı, Müşteri odaklı, Sonuç odaklı çalışan bir takımız.

 

 

Sizi Dinliyoruz

Sayın ziyaretçimiz; Firmamızla ilgili sorularınızı ve önerilerinizi bildirebilirsiniz...

Bizi Takip Edin

İçerik Yönetimi ve Web Tasarım